خوش آمدید


در یک نگاه

انرژی پیمان (سهامی خاص) اگرچه در اردیبهشت ماه 1372 ثبت شد، اما تکیه آن بر سالها تلاش بنیاد گذاران آن در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است. تلاشی که از سالهای انتهایی دهه 1340 شمسی در صنایع استخراج و صادرات نفت آغاز گردیده، درسالهای دهه 1350 در صنایع پالایشگاهی بالنده و شکوفا شده، در سالهای دهه 1360 با تکیه بر اصل لزوم خدمت رسانی به میهن در هر شرایطی، در کارخانجات صنعتی ادامه یافته است و با فعالیتهای مجدد در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی در دهه های 1370 و 1380، مجددا در این صحنه پرافتخار ادامه داشته است.

ادامه...

بیشتر...

گزیده ی بخشها


پروژه ها

شرکت مهندسی انرژی پیمان، شرکت تخصصی نصب و راه اندازی تجهیزات برق، ابزار دقیق و ماشین آلات دوار در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی مفتخر به انجام موفقیت آمیز پروژه های مهمی است که هر یک در نوع خود زمینه ساز پیشرفت کشور بوده است.

ادامه...

مدیران و کارکنان

آنچه مدیران و کارکنان ارشد انرژی پیمان را متمایز کرده است، دیدگاه ویژه و رسالتی است که شرکت انرژی پیمان برای انجام صحیح و کامل فعالیتهای صنعتی قائل است و همیشه انجام کار را براساس استانداردهای ملی و جهانی را برای خود فرض نخست دانسته است.

ادامه...

تصاویر

گشت و گذاری تصویری در پروژه های انجام شده و دستاوردهای متنوع شرکت انرژی پیمان در بخشهای مکانیک، الکتریک، پایپینگ و تجهیزات آزمایشگاه داشته باشید.

ادامه...

بازگشت به بالا